Folia bąbelkowa do sklepu internetowego

FOLIA BĄBELKOWA PĘCHERZYKOWA 30cm x 50m

Prowadząc sklep internetowy niezbędne są materiały do wysyłki. Uniwersalnym rozwiązaniem może okazać się folia bąbelkowa w którą łatwo owinąć produkt i która doskonale sprawdza się przy zabezpieczeniu przedmiotu do wysyłki. Folia bąbelkowa sprawdza się w szczególności przy wysyłce delikatnych przedmiotów: komputery, telewizory, konsole, akcesoria fotograficzne, AGD, zabawki, oświetlenie, meble, kosmetyki, butelki z alkoholem książki, gry, instrumenty, płyty CD, DVD, części samochodowe.

Folia bąbelkowa jest produktem tanim i prostym w obsłudze. Można kupić różne szerokości i długości. Dzięki temu dla wygody pakowania warto wybrać odpowiedni dla siebie rozmiar i długość.

Nie wiesz jeszcze gdzie kupić folię bąbelkową w Warszawie? Kup w naszym sklepie on-line z dostawą kuriera, lub odbierz osobiście u nas w magazynie.

Owinięty folią bąbelkową produkt należy dodatkowo zakleić taśmą klejącą lub owinąć folią stretch, dzięki temu cały pakunek będzie sztywny i gotowy do wysyłki.

Najlepszym rozwiązaniem jest taki pakunek zapakować dodatkowo w karton, a dodatkowa folia bąbelkowa może służyć jak wypełniacz, dzięki któremu pakunek nie będzie przemieszczał się po kartonie.