Ile kosztuje folia bąbelkowa w rolce Warszawa

Folia Bąbelkowa 50cm x 50m

Ile kosztuje folia bąbelkowa w rolce Warszawa i okolice? Koszt folii bąbelkowej w rolce jest różny przede wszystkim zależne jest to od szerokości rolki, długości, wielkości bąbla, oraz rodzaju.

Folia bąbelkowa szerokość -Ile kosztuje folia bąbelkowa w rolce

Na rynku dostępne są różne szerokości folii bąbelkowej w rolce. Dlatego też w zależności od szerokości różne są ceny. Możesz kupić folię od 20 cm szerokości do nawet 200 cm.

Folia bąbelkowa długość -Ile kosztuje folia bąbelkowa w rolce

Długość foli bąbelkowej w rolce może być różna. Niektóre sklepy sprzedają folię na metry. Zazwyczaj jednak można na rynku dostać folię bąbelkową w rolce. Rolki zaczynają się już od 20 mb. Najbardziej spotykane są nawoje 50 mb i 100 mb.

Wielkość bąbla

Wielkość bąbla liczy się w średnicy oraz wysokości na rynku dostępne są przede wszystkim bąble o średnicy 1 cm, oraz 3 cm. Jednak na rynku można kupić też folię bąbelkową w rolce z bąbelkiem o średnicy 15 mm, wysokość 8 mm, średnica bąbelków 25 mm, wysokość 15 mm

Rodzaje foli bąbelkowej

Folia bąbelkowa może mieć różne zastosowanie w zależności od jej rodzaju. Mogą być folie trzywarstwowe, czterowarstwowe, Folia bąbelkowa wzmocniona pianką, Antystatyczna, Samoprzylepna, UV, Folia bąbelkowa BIO, kolorowe, z nadrukiem.

Podsumowując nie da się w jednym zdaniu powiedzieć ile kosztuje folia bąbelkowa w rolce w Warszawie. Jest tyle różnych zmiennych które wpływają na koszt rolki. Jeśli masz w planie kupić folię bąbelkową musisz określić się do czego ją potrzebujesz. Tylko w taki sposób kupisz najtaniej folię bąbelkową niezbędną do twoich potrzeb.

Gdzie kupić folię bąbelkową w Warszawie

Zastanawiasz się gdzie kupić folię bąbelkową w Warszawie? Nie zastanawiaj się dłużej przede wszystkim kupisz ją w sklepie Pakolandia wejdź w link https://pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/ Zamów on-line z dostawą lub z odbiorem osobistym. Za folię bąbelkową możesz zapłacić za pomocą karty, lub blika. Folię bąbelkową możesz odebrać osobiście w Warszawie ul. Księżycowa 76. Masz pytania? Zadzwoń teraz 736 666 624